Home arrow Wifi internet arrow Wifi internet

Wifi internet

holky_s_routerem_a_antenou.jpg

R ychlé a cenově dostupné WiFi připojení k internetu bez závazků, bez agregací a bez výpovědních lhůt. Již od roku 2003 provozujeme veřejnou síť venkovních přístupových bodů pro bezdrátové WiFi připojení k internetu. Síť těchto přípojných míst stále rozšiřujeme a modernizujme. Hlavní kriteria jsou pro nás funkčnost řešení, nabídka reálných parametrů služeb a jasné podmínky. WiFi není jen internet a tak budujeme i spolehlivé a cenově dostupné datové spoje založené nejen na WiFi technologii, umíme i fungujícíí řešení WiFi internetu pro restaurace a hotely.

Jaké jsou hlavní výhody našeho bezdrátového WiFi připojení k internetu?

 • RYCHLOSTSTAHOVÁNÍ I ODESÍLÁNÍ skutečně rychlý wifi internet díky tarifům bez vysokých agregací a sdílení i s vysokou rychlostí odesílání dat (upload)
 • RYCHLÁ ODEZVA velmi rychlá odezva (10-15 ms) v porovnání s jinými technologiemi (kabelový modem 20-30ms, ADSL/VDSL 30-50ms, mobil 3G/4G 400-600ms)
 • BEZ ZÁVAZKŮ žádné smlouvy se závazky, které se sami prodlužují při uplynutí doby nebo změně tarifu
 • BEZ VÝPOVĚDNÍ LHŮTY žádné výpovědní lhůty při ukočení
 • BEZ OMEZENÍ žádné limity množství přenesených dat, nebo zpomalování připojení na internet FUP (Fair User Policy)
 • MOŽNOST PŘERUŠENÍ možnost přerušení a znovu zapojení služby třeba pokud trávíte část roku na jiném místě
 • STEJNÉ PODMÍNKY PRO VŠECHNY nenecháme Vás platit historický neexistující tarif, aktuální ceník je platný pro všechny
 • BEZ DALŠÍCH NÁKLADŮ žádné další skryté náklady jako poplatek za tel. linku, za změnu tarifu, za předčasné ukončení, za pronájem modemu apod.
 • BEZPLATNÁ INSTALACE profesionální instalace a nastavení všech zařízení u klienta zdarma
 • UNIVERZÁLNÍ VYBAVENÍ plnohodnotné vybavení pro venkovní příjem 5 GHz lze využít i v jiné síti
 • TECHNICKÁ PODPORA online 24h/7 monitoring stavu kvality připojení, bezplatná technická podpora, žádné drahé zákaznické linky s předčíslím 844 nebo 906
 • BEZPLATNÝ SERVIS U ZÁKAZNÍKA bezplatný záruční ale i pozáruční servis přímo u zákazníka formou výměny zařízení kus za kus
 • PEVNÁ TELEFONNÍ LINKA BEZ PAUŠÁLU možnost zřízení pevné linky zdarma i bez paušálu

Dříve než se rozhodnete pro konkurenci, ověřte si všechny parametry k porovnání. Koukněte i na jednoduché srovnání se službou ADSL Telefonica O2 a co se skrývá za nabídkou tzv. marketingových rychlostí.

Kde je možné se k WiFi internetu InterLogic připojit?

WiFi připojení je možné na několika místech v Praze a okolí:

Praha - Pankrác (Budějovická), Michle, Krč, Kavčí hory, Vyšehrad, Podolí, Nusle, Vršovice, Záběhlice, Spořilov, Lhotka (Novodvorská), Hodkovičky, Braník, Barrandov, Lipence, tržnice Lipence, Kazín, Komořany, Cholupice, Písnice, Modřany, Radotín, Lahovice (Lahovičky), Malá Chuchle, Velká Chuchle, Zbraslav, Zlíchov, Hlubočepy, Malvazinky, Praha západ - Černošice, Osada Slunečná, Dolní Břežany a přilehlá okolí.
Zvláštní možnost bezdrátového WiFi připojení k internetu zcela ZDARMA pak máte v InterLogic Internet Café, Budějovická 13, Praha 4, kde je k dispozici free WiFi.

Naše přístupové body se vždy hlásí jménem wifi.interlogic.cz-XX pro 2.4 GHz a wifi.interlogic.cz-XX5G-airMAX pro 5 GHz, kde XX je číslo přípojného bodu. Podívejte se na umístění a parametry našich WiFi přístupových bodů.

Jak rychlé bude WiFi připojení k internetu?

Můžete si zvolit rychlost internetu, kterou skutečně potřebujete. Nabízíme pouze reálné rychlosti připojení, nejedná se o nabídky typu "rychlost až ...". Jakou rychlost připojení k internetu si zvolíte, taková opravdu bude a to díky nabídce tarifů bez sdílení a agregací.

Kolik za InterLogic WiFi připojení k internetu zaplatím?

Platit nám budete měsíční poplatek dle ceníku. Minimální smysluplná užívací doba je 1 měsíc. Při požadavku na WiFi připojení s nestandardními parametry Vám připravíme individuální nabídku.

Co k tomu budu potřebovat?

Pro připojení do jakékoliv venkovní WiFi sítě je třeba odpovídající vybavení pro venkovní WiFi připojení (aktuální standard 5 GHz - 802.11n/ac) a zajistit přímou viditelnost k vysílací anténě. Volba vhodného zařízení bude závislá na místě odkud se budete připojovat (podívejte se na příklady instalací). Od zařízení pro příjem vede datový kabel STP až k místu Vašeho počítače, nebo se připojí do stávajících domácích rozvodů, domácího WiFi routeru či kombinace obojího. Samotný notebook/tablet/telefon s wifi kartou tedy není řešením pro venkovní WiFi připojení - více podrobností.

S výběrem vhodného zařízení pro příjem Vám poradíme a dodáme dle skutečné situace a na základě naší analýzy, popř. místního proměření signálu. Pokud již nějaké vhodné vybavení máte, není třeba kupovat nové a použijeme ho. Cena nového vybavení se pohybuje v rozmezí 1300-1500 Kč bez DPH v závislosti na místních podmínkách (platíte jen skutečně potřebné komponenty). Profesionální instalaci a nastavení všech potřebných zařízení, včetně případného řešení domácí WiFi sítě u Vás provedeme BEZPLATNĚ.

U každého připojeného klienta k naší síti dbáme na správnost instalace a profesionální nastavení zařízení pro příjem. Jedině tímto způsobem je možné zajistit trvale funkční a spolehlivý stav celé WiFi sítě.

Co je třeba udělat abych se připojil(a)?

Pokud se domníváte, že se nacházíte v místech s pokrytím naší bezdrátovou sítí:
Praha - Pankrác (Budějovická), Michle, Krč, Kavčí hory, Vyšehrad, Podolí, Nusle, Vršovice, Záběhlice, Spořilov, Lhotka (Novodvorská), Hodkovičky, Braník, Barrandov, Lipence, tržnice Lipence, Kazín, Komořany, Cholupice, Písnice, Modřany, Radotín, Lahovice (Lahovičky), Zbraslav, Malá Chuchle, Velká Chuchle, Zlíchov, Hlubočepy, Malvazinky, Praha západ - Černošice, Osada Slunečná, Dolní Břežany a přilehlá okolí, potom nás kontaktujte.

Z dostupných map a naší evidence posoudíme možnost Vašeho připojení a obratem Vám sdělíme za jakých podmínek je připojení možné. Pokud je situace nejasná, domluvíme si s Vámi schůzku za účelem základního měření wifi signálu přímo na místě kde se chcete připojit.