Home arrow Kontakt arrow Partneři

Partneři

Tisk E-mail

Neustálé vzdělávání a udržování výborných vztahů s partnery nám dává pozici společnosti respektované v oboru. Níže uvedené společnosti jsou našimi nejsilnějšími partnery, případně uvádíme absolvovaná školení a získané certifikace.

Certifikace MCSA (Microsoft Certified Systems Administrator) dokládají schopnosti úspěšně spravovat prostředí používající operační systém Microsoft Windows a řešit jejich problémy. V současné době má tuto certifikaci jeden z našich technických pracovníků.

Držitelé certifikace MCP (Microsoft Certified Professional) vyčnívají z průměru. Prokázali, že mají nesporné zkušenosti s produkty a platformami Microsoft - svým kolegům, zaměstnavatelům a zejména sami sobě. Kvalifikaci Microsoft Certified Professional může získat fyzická osoba, která absolvuje jedno z obsáhlých školení Microsoft a následně úspěšně složí náročnou zkoušku. V současné době má tuto certifikaci jeden z našich technických pracovníků.

Opakovaně jsme složili Akreditační zkoušku AER společnosti Microsoft. Jsme autorizovaní prodejci Microsoft pro školství a jiné instituce, které mají nárok na ceny software Microsoft pro školství. Akreditační zkouškou AER jsou identifikováni jednotlivci, kteří jsou kvalifikováni doporučovat svým zákazníkům z oblasti vzdělávání vhodná řešení licenčních programů společnosti Microsoft. Mezi naše klienty patří či patřily školy základní, střední, vysoké a soukromé specializované.

Program Intel® Channel Partner je určený pro všechny společnosti nabízející produkty firmy Intel® nebo řešení založené na produktech společnosti Intel®. Každý partner má přístup k důležitým obchodním informacím společnosti Intel (změny cen produktů, technické dokumentace, on-line pomoc, atd.). Díky rozšířenému reklamačnímu servisu (AWR) jsou partneři schopni zkrátit čas výměny produktu až do 48 hodin! Partneři jsou stále v obraze díky programu školení Intel® Channel Knowledger Builder. Každý člen programu má přiděleného svého account managera Intel, se kterým je ve stálém kontaktu.

ESET je globálním dodavatelem oceňovaného antivirového systému nové generace ESET NOD32. Má pobočky v USA, České republice a ve více než 100 zemích světa smluvní distributorské zastoupení. Jsme ESET Bronze Partner, což znamená, že dlouhodobě nabízíme produkty společnosti ESET. Podmínkou je nejen realizace obratu za minulé období ve stanovené výši, ale také účast na technických školeních vyhlašovaných v pravidelných termínech.

Společnost Ubiquiti je předním světovým výrobcem komponent pro wifi outdoorové připojení klientů, ale i zařízení pro venkovní bezdrátové spoje. Využíváme výrobků Ubiquiti pro připojování našich klientů i pro další budování naší wifi sítě. Aktivně se podílíme na testování a vývoji nových funkcionalit zařízení a jejich zdokonalování.

airMAX je proprietarní řešení společnosti Ubiquiti pro zvýšení výkonu bezdrátového přenosu, zejména pak v prostředí s roustoucím rušením. Implemetace této technologie nám umožňuje neustále zvyšovat přenosové rychlosti a kvalitu internetového připojení pro naše klienty.

Jsme součástí partnerského programu společnosti Zyxel. Díky tomu máme technickou podporu, školení, marketingovou podporu a prémiový přístup k firemním a produktovým informacím společnosti ZyXEL. Dva naši techničtí pracovníci získali certifikát ZyXEL Certified Engineer (absolvovali školící program a úspěšně jej zakončit zkouškou).

Jsme Falcon Partner Airlive, což znamená, že aktivně prodáváme produkty Airlive a investujeme do technologické specializace. Jako Falcon Partner máme plnou důvěru a technickou podporu od společnosti OvisLink Corp. Partnerský program AirLive SkyClub obsahuje mnoho pomůcek a možností podpory pro své partnery a tím i pro naše klienty.

Součástí naší nabídky je i možnost zřízení pevné linky přes intertnet, tzv. VoIP a to díky dealerské spolupráci se společností FAYN Telecommunications s.r.o.