Home arrow Wifi internet arrow Doplňkové informace arrow Pevná linka přes internet - VoIP

Pevná linka přes internet - VoIP

Tisk E-mail
Čtvrtek, 21. únor 2013, 23:00

Od února 2013 jsme se stali partnery společnosti FAYN Telecommunications s.r.o - telefonního VoIP operátora. Díky této spolupráci Vám můžeme nabídnout zřízení "pevné linky" v naší síti zcela zdarma a bez nutnosti měsíčních paušálů.

Co je VoIP? Image

VoIP je zkratka pro volání přes Internet (Voice over Internet Protocol). Jde o moderní službu, která pro volání využívá datových přenosů. Zákazníci ale nic nepoznají, volání probíhá naprosto standardně, každý zákazník obdrží klasické telefonní číslo, v případě potřeby je i možnost převodu stávajícího čísla. K volání je možno použít Váš stávající pevný telefon, nebo nový telefonní aparát. Volat můžete dokonce i z chytrých mobilů!

Kolik stojí volání?

S VoIP pevnou linkou nikdy nebudete platit paušály za nic. Můžete si zvolit tarif zcela bez paušálu, nebo s předplacenými minutami a výhodnějšími sazbami za volání. I v případě tarifu bez paušálu jsou však ceny za volání zlomek toho, co by jste zaplatili u klasické pevné linky. Doporučujeme jeden ze tří tarifů pro VoIP linky: fayn SIMPLE , fayn SPECIAL nebo fayn SUPER .

Jak na VoIP?

Pokud se Vám líbí možnost levného volání v naší síti, napište nám. Celou objednávku služby vyřídíme zdarma za Vás. Dle Vaší konkrétní situace doporučíme vhodné řešení telefonního aparátu - zda využít Váš klasický společně s tzv. VoIP bránou, nebo použít nový moderní aparát. V obou případech Vám zařízení nastavíme v souladu s nastavením Vaší lokální sítě a s optimálními parametry pro kvalitní volání. Navíc s námi máte možnost si zdarma vše bez obav vyzkoušet a až pak můžete případně zrušit svou klasickou drahou pevnou linku. Zapomeňte také na dlouhé zřizovací nebo výpovědní lhůty při rušení, nic z toho se nekoná.

Naše WiFi síť je optimalizována pro přenos hlasu VoIP s využitím technologie QoS. Pro správnou funkci je třeba i správné nastavení klientských zařízení pro wifi připojení a VoIP brány či VoIP telefonu u klienta, to zařídíme my.

Aktualizováno ( Úterý, 21. červenec 2015, 10:13 )