Home arrow Wifi internet arrow Wifi internet arrow WiFi informační blog arrow Report událostí v síti

Report událostí v síti

Tisk E-mail
Wifi internet - WiFi informační blog
Napsal Daniel Havlín   
Pondělí, 4. květen 2020, 07:30

Výpadek části sítě v oblasti Lipence/Černošice dne 4.5.2020 od 5:30 do 7:27 hod z důvodu závady na záložním zdroji na našem vysílači. Zdroj byl odpojen z provozu a problém provizorně vyřešen. Během odpoledne dojde ještě k zapojení nového zdroje a to bude provázeno výpadkem cca 2 min. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

Nedávné předešlé události:

* V souvislosti s plánovaným dalším navýšením rychlosti všech tarifů během jara 2020 probíhá v současné době (od začátku ledna 2020 a dle počasí - do konce dubna 2020) dokončení plánované modernizace několika našich hlavních spojů na novu technologii. Vše probíhá za plného provozu sítě a tak současný i nově budovaný spoj je vždy provozován souběžně, aby nedošlo k přerušení provozu. Přesto může v této souvislosti docházet ke krátkým výpadkům v řádu 1-3 sekund při přepínání spojů, což může mít dopad např. na přerušené stahování souboru. Omlouváme se za tyto nepříjemnoti, pokud je zaznamenáte. Konáme tak za účelem ještě lepší služby pro Vás.
* výpadek dne 10.3.2020 od 20:50 hod v oblasti Lipence a část Černošice z důvodu poruchy na síťovém prvku. Aktualizace 21:12 hod - problém byl odstraněn.


Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme za pochopení. V případě plánovaných výpadků tak konáme za účelem ještě lepší služby pro Vás.
InterLogic tým.

Aktualizováno ( Středa, 20. květen 2020, 10:59 )