Home arrow Wifi internet arrow Wifi internet arrow WiFi informační blog arrow Již brzy opět zrychlíme

Již brzy opět zrychlíme

Tisk E-mail
Napsal Daniel Havlín   
Pátek, 20. březen 2020, 09:30

Už brzy Vás potěšíme dalším navýšením rychlosti našich tarifů. V uplynulých měsících roku 2019 a 2020 proběhlo v naší síti mnoho prací na vylepšení a inovaci technologie našich hlavních spojů. Poslední práce stále ještě probíhají (informace k tomu jsme uvedli zde) a to i navzdory současnému stavu s koranavirem COVID-19. Díky tomu již v současném neočekávaném stavu naší země, naše síť zvládá enormní zatížení trvající praktcky 20h denně. Přesto bude možné další reálné zrychlení nabízené služby wifi internetu a samozřejmě i nadále bez sdílení (agregace) rychlosti, bez datových limitů, bez nekonečných závazků a bez výpovědních lhůt. Všem klientům samozřejmě automaticky změníme jejich rychlostní tarif dle nové nabídky v rámci technologie, kterou používají, nikoho nenecháme v nějakém neexistujícím historickém tarifu. Změna bude probíhat postupně v průběhu duben-květen 2020.

V souvislosti s dalším reálným navýšením rychlosti mohou být již někteří klienti v navýšení limitováni technickými možnostmi jejich antény pro připojení, v takovém případě budou z naší strany kontaktováni s návrhem zvýhodněného upgradu vybavení. Limitujícím faktorem využití rychlejší služby mohou být i domácí wifi sítě u klientů (zastaralé wifi routery nebo slabé pokrytí) - i v takovém případě navrhneme výhodné řešení.

NOVÉ rychlosti připojení k internetu najdete již v ceníkU.

Aktuální celkové pokrytí sitě:

Praha - Pankrác (Budějovická), Michle, Krč, Kavčí hory, Vyšehrad, Podolí, Nusle, Vršovice, Záběhlice, Spořilov, Lhotka (Novodvorská), Hodkovičky, Braník, Barrandov, Lipence, tržnice Lipence, Kazín, Komořany, Cholupice, Písnice, Modřany, Radotín, Lahovice (Lahovičky), Chuchle, Zbraslav, Zlíchov, Hlubočepy, Malvazinky, Praha západ - Černošice, Osada Slunečná, Dolní Břežany a přilehlá okolí.
InterLogic Wifi internet

Aktualizováno ( Středa, 10. červen 2020, 11:26 )