Moderní televize IPTV je řešení namísto přechodu na DVB-T2

Moderní televize IPTV je řešení namísto přechodu na DVB-T2

Moderní alternativou k řešení konce pozemního vysílání DVB-T je služba IP televize (zkratka IPTV). Jedná se o moderní televizi, která funguje nezávisle na pozemním vysílání, bez jakékoliv další antény a nezávisle na typu Vaší televize – funguje totiž prostřednictvím internetového připojení, které již od nás máte. Již od roku 2016 má zákazník volnost ve výběru IPTV služby, která je zcela nezávislá na poskytovateli internetového připojení, můžete si tedy zvolit jakoukoliv IP televizi (včetně medializovaných O2TV, T-Mobile TV apod.) a provozovat ji s naším internetovým připojením.

Jaké jsou hlavní výhody IPTV?

  • nezávislost na systému pozemního televizního vysílání
  • konec závislosti na časovém schématu vysílání TV (na oblíbený pořad se podíváte když máte čas, nemusíte jen v čase kdy je vysílán)
  • ideální řešení pokud máte Smart TV (u starší TV se použije externí set-top-box, který funguje už napořád)
  • televizi lze sledovat i v mobilu, tabletu, notebooku
  • televizi si můžete vzít kamkoliv s sebou (všude tam kde máte jakékoliv internetové připojení bude Vaše TV s Vámi, třeba na dovolené a to v celé EU)

Z nabídky IPTV na trhu doporučujeme službu Lepší.tv nebo Sledovanitv.cz. Pokud chcete sledovat fotbalové přenosy Ligy mistrů nebo české Fortuna ligy, pak nejlevnější variatou řešení je O2 TV Sport Pack online. Uvedené doporučené služby vybíráme také proto, že fungují stejně neobvykle jako ta naše tj. bez závazku, bez výpovědních lhůt a s možností kdykoliv přerušit. S volbou vhodné varianty Vám rádi poradíme, nebo i pomůžeme s nastavením.

Brzy přineseme ještě další výhodné nabídky IPTV zde.

Sdílej příspěvek