wifi-ico-red

WiFi INTERNET

Již od roku 2003 připojujeme naše klienty k internetu prostřednictvím bezdrátové WiFi technologie. Nezáleží na tom zda jste firma, nebo domácnost, všem poskytujeme internetové připojení ve stejně vysoké kvalitě. V tom je WiFi internet od nás jiný než ostatní služby, k tomu nám pomáhají nejmodernější WiFi technologie v naší síti a naše zkušenosti s jejich aplikací. Smysl naší práce je spokojený zákazník, kterému všechno funguje.

V čem se náš bezdrátový WiFi INTERNET liší od ostatních?

bez agregace

Všechny naše tarify pro domácnosti i firmy jsou bez agregace, nejedná se o službu typu „rychlost až…“ a svých parametrů dosahují po celou dobu dne, tedy i ve špičkách. Kvalitní služba má nejen parametr rychlosti stahování, ale i rychlost odesílání. Ta je u nás velmi rychlá a dokonce může být stejně rychlá, jako rychlost stahování a tím mít tzv. symetrickou linku (symetrické připojení).

bez závazku

Naše klienty nemusíme držet v pasti v podobě závazku a výpovědních lhůt a to se týká všech, domácích uživatelů i firem a podnikatelů. Naši službu mají proto, že se jim líbí a mohou ji mít klidně jen tak dlouho, dokud se jim líbit bude. A my děláme všechno proto, aby se jim líbila co nejdéle a nejlépe napořád. Jinde můžete mít starost jak se včas vyvázat ze závazku a o kolik bude služba potom dražší, můžete být překvapeni, že s žádostí o změnu tarifu jste se ocitli v nově restartovaném závazku, nebo můžete počítat měsíce trvání výpovědní lhůty a peníze, kolik Vás to bude ještě stát. U nás máme starosti jen my, aby klientům všechno fungovalo, tarif si mohou měnit jak chtějí a když musí službu náhle ukončit, nebude je to stát nic navíc. Službu je možno dokonce i přerušit a neplatit za ni, když ji nebudou nějaký čas potřebovat.

bez pokut

Znáte to, na počátku bylo všechno zdarma. Ale pak přijde den, se kterým se nepočítalo a klient se náhle musí stěhovat, nebo jen zjistí, že služba nemá s počátečními sliby nic společného. A tak mu to rozloučení pěkně spočítají – pokuta za předčasné ukončení, doúčtování všech poskytnutých slev, poplatek za demontáž dodaného vybavení, platby za další měsíce výpovědní lhůty… pěkný konec výhodných balíčků, který na počátku v reklamě nebyl. Takhle to u nás ale nefunguje, zdarma rozdáváme úsměvy a co má svou cenu, to Vám na počátku všechno řekneme, žádné pokuty za předčasné ukončení, doúčtování slev či platby za demontáž zařízení při ukončení služby, žádné poplatky za změny tarifů a platby ve výpovědních lhůtách. Na rozloučenou už budeme jen děkovat za využití našich služeb.

bez omezení

Byli to mobilní operátoři, kdo definitivně zbavili službu internetového připojení parametrů rychlosti a agregace, určujících kvalitu služby a zavedli službu bez jakékoliv specifikace rychlosti. Namísto toho za určující parametr kvality stanovili množství přenesených dat. V případě neomezených datových tarifů pak přistupují k omezování rychlosti. To vše s cílem udržení funkčnosti sítě, aby nedošlo k přetížení. Mobilní operátoři nemohou mít pod kontrolou pohyb a množství lidí, technickou kvalitu a funkčnost jejich přístrojů a nemohou tak zaručit, jak rychlé bude internetové připojení v daném místě a čase. V naší síti přesně víme jak na tom naši klienti jsou, kolik jich je a jaké mají vybavení. Tomu odpovídá počet přípojných míst a kvalita spojení jejich přípojek je pod trvalým monitoringem. Díky tomu můžeme poskytovat kvalitní službu včetně parametrů rychlosti bez omezování a s neomezeným množstvím přenesených dat.

rychlá odezva sítě

Velmi důležitý kvalitativní parametr služby internetu, který už téměř nikdo neuvádí. Přitom právě odezva sítě je jeden z parametrů, který určuje jak rychle se budou otevírat web stránky a zda bude možné použít všechny služby internetu, mezi nimi VoIP telefonování, Skype, IPTV televize, nebo hraní online her. V naší WiFi síti můžete očekávat velmi rychlou průměrnou odezvu (do 10 ms) v porovnání s jinými technologiemi (kabelový modem 20-30 ms, ADSL/VDSL modem 30-50 ms, mobil 4G/5G i 400-600 ms).

pravidelně zrychlujeme službu a všem

Možná, že to znáte, klient objedná službu, domluví si tarif a platí. Čas plyne a po pár letech koukne do ceníku operátora a zjistí, že služba, kterou má, se nabízí již za poloviční cenu a za peníze co platí, už by mohl mít dvakrát rychlejší tarif. U nás klienty nenecháme platit historický neexistující tarif, aktuální ceník je platný pro všechny. Rychlost tarifů našeho WiFi internetu pravidelně navyšujeme a automaticky bez dalších podmínek měníme všem našim klientům.

sprava-wifi

správa domácí / firemní wifi

Práce poskytovatele internetu většinou končí předáním datové zásuvky nebo kabelu a když pak nastanou u klienta potíže, poskytovatel se odvolává na funkčnost služby na předávacím konektoru v zásuvce. To, co se děje za ním, není pod jeho kontrolou a nemůže tak klientovi pomoci. Naším cílem je spokojený zákazník, kterému všechno funguje. Abychom to byli schopni zajistit, součástí instalace naší služby WiFi internetu je obvykle i instalace domácí či firemní wifi sítě včetně unikátní služby její následné správy. Díky tomu pak můžeme reagovat i na podněty klienta týkající se problémů až na lokální síti a řešit je rychle. Základní správa je u většiny našich tarifů bezplatná v ceně služby.

bezplatná instalace a servis přípojky

Každá instalace WiFi přípojky u klienta probíhá profesionálně, s nejvyšší pečlivostí a bezplatně za naši práci. Poradíme si prakticky s každou situací a pokud je to třeba, opravíme i práci jiných, kterým se před námi u našeho klienta něco nepovedlo. U většiny tarifů je pak v ceně i následný servis přípojky, včetně neomezené záruky na dodané vybavení.

fungující technická podpora

Hlavní náplň práce naší technické podpory není řešení problémů, které vznikly, ale řešení těch, které se ještě nestaly. Všechna instalovaná WiFi zařízení u našich klientů jsou pod trvalým 24/7 dohledem stavu a kvality spojení s možností vzdálené správy, včetně zařízení pro lokální wifi síť u klienta. Drtivou většinu problémů tak řešíme vzdáleně a dříve, než by se mohly u klienta projevit. Pokud přeci jen vznikne situace, se kterou klient potřebuje pomoci, na zaslaný e-mail, nebo SMS bude v nejkratší možné době reagovat náš pracovník technické podpory. V případě telefonického dotazu se nám dovoláte na normální telefonní čísla (žádné drahé barevné linky s předčíslím 844 apod.) a na dotazy se pokusíme odpovědět okamžitě. U nás nebudete hovořit s operátorem, který nic neví a nebudeme si Váš dotaz předávat mezi sebou až do ztracena.

Kde je možné se k našemu WiFi internetu připojit a pro koho je služba určena?

WiFi internet InterLogic je dostupný na mnoha místech v Praze a okolí. Připojení k internetu pomocí bezdrátové WiFi technologie je nejvhodnější pro rodinné domy a soukromé objekty, kde není problém v případě potřeby, umístit potřebnou technologii na nejvyšší místo objektu – střechu. Tímto způsobem se zajišťuje nutná viditelnost k vysílací anténě. Pro bytové domy a obecně objekty s více vlastníky, je individuální řešení WiFi přípojky většinou komplikovanější (i když ne zcela vyloučené), a to z důvodu obvyklé potřeby souhlasu ostatních vlastníků s umístěním čehokoliv právě na střechu. Někdy je je díky dobré viditelnosti možnost umístit potřebné vybavení jen na fasádu vedle okna, i tak může nastat další problém a to zákazu vrtání do zateplené fasády. Přípojka wifi internetu v objektech s více vlastníky se tak většinou neřeší individuálně, ale hromadně v rámci celého domu nebo SVJ.

Pro základní přehled o dostupnosti naší WiFi sítě uvádíme seznam lokalit:
Praha – Pankrác (Budějovická), Michle, Krč, Kavčí hory, Vyšehrad, Podolí, Nusle, Vršovice, Záběhlice, Spořilov, Lhotka (Novodvorská), Hodkovičky, Braník, Barrandov, Lipence, tržnice Lipence, Kazín, Komořany, Cholupice, Závist, Písnice, Modřany, Radotín, Lahovice (Lahovičky), Malá Chuchle, Velká Chuchle, Zbraslav, Zlíchov, Hlubočepy, Malvazinky, Praha západ – Černošice, Osada Slunečná, Dolní Břežany. Můžete se i podívat na umístění a parametry našich WiFi přístupových bodů. Zvláštní možnost bezdrátového WiFi připojení k internetu zcela ZDARMA pak máte v naší kavárně Internet Café InterLogic , kde je k dispozici free WiFi.

Nebojte se nás zeptat, pokud jste zde svou lokalitu nenašli. Pro přesné ověření dostupnosti je nejlepší vyplnit a odeslat formulář ověření dostupnosti

Jak rychlé bude naše WiFi připojení k internetu?

Náš WiFi internet je jiný, nabízíme službu, která má smysl. V naší nabídce nenajdete neuvěřitelné rychlosti internetového připojení v řádu dnes již stovek Mb/s, které v realitě na domácí wifi síti nelze dosahovat. Nabízíme pouze reálné rychlosti internetového připojení, nejedná se o nabídku typu “rychlost až …”. Jakou rychlost připojení k internetu si zvolíte, taková opravdu bude a to díky naší nabídce tarifů bez agregace. Stabilní rychlost stahování i odesílání a nízká odezva našeho připojení zajistí lepší funkčnost internetu, než služba s vysokou rychlostí, která ji má jen v názvu. Více se o rychlostech a možných odchylkách dozvíte ve FAQ.

Kolik za WiFi připojení k internetu zaplatím?

Platit budete měsíční poplatek podle zvoleného tarifu dle ceníku. Volba tarifu záleží na klientovi, ale také na technických možnostech v daném místě. Nemělo by smysl, platit za rychlost, která není v daném místě dostupná.  Jinde můžete být překvapeni, že výhodná cena služby se týkala jen omezeného počtu prvních měsíců a následně je několikanásobně vyšší a nedá se jí zbavit kvůli závazku. U nás je cena služby platná stále a nezvýší se ani po uplynutí prvních měsíců.

Minimální smysluplná užívací doba naší služby je 1 měsíc. Při požadavku na WiFi připojení s nestandardními parametry připravíme individuální nabídku.

Co k tomu budu potřebovat a kolik to bude stát?

Pro spolehlivé připojení k jakékoliv venkovní WiFi síti je třeba odpovídající vybavení pro venkovní WiFi připojení (aktuálně ve standardu 802.11ac 5 GHz rozšířený o airMAX a airPRISM) a to umístit tak, aby byla zajištěna přímá viditelnost k vysílací anténě poskytovatele. Volba vhodného zařízení je závislá na místě odkud se bude klient připojovat (podívejte se na příklady instalací). Samotný notebook, tablet, nebo telefon s wifi adaptérem není řešením pro venkovní WiFi připojení.

Jaké vybavení pro příjem WiFi bude nejlepší v daném místě, to zjistíme z naší analýzy, popř. místního proměření signálu. Cena kompletního vybavení je individuální a závisí na místních podmínkách a způsobu upevnění. Není stanovena paušálem, klient platí jen skutečně potřebné komponenty. Obvyklá cena vybavení je 1500-2000 Kč bez DPH. Profesionální instalaci a nastavení všech potřebných zařízení provedeme u klienta BEZPLATNĚ.

interlogic-tel

VOLÁNÍ

Pevná linka přes internet – VoIP

interlogic-tel
interlogic-IPTV

TELEVIZE

Televize přes internet – IPTV

interlogic-IPTV
interlogic-wifi

PŘÍKLADY

instalací wifi

interlogic-wifi

REFERENCE

OVĚŘIT DOSTUPNOST

OVĚŘIT DOSTUPNOST