Pevná telefonní linka
přes internet
VoIP

kosticky-interlogic-hi

Co je VoIP?

VoIP je zkratka pro volání přes Internet (Voice over Internet Protocol). Jde o moderní službu, která pro volání využívá datových přenosů. Zákazníci ale nic nepoznají, volání probíhá naprosto standardně, každý zákazník obdrží klasické telefonní číslo, v případě potřeby je i možnost převodu stávajícího čísla. K volání je možno použít Váš stávající pevný telefon, nebo nový telefonní aparát. Volat můžete dokonce i z chytrých mobilů!

Kolik stojí volání?

S VoIP telefonní linkou nikdy nebudete platit paušály za nic. Můžete si zvolit tarif zcela bez paušálu, nebo s předplacenými minutami a výhodnějšími sazbami za volání. I v případě tarifu bez paušálu jsou však ceny za volání zlomek toho, co by jste zaplatili u klasické pevné linky. Doporučujeme jeden ze tří tarifů pro VoIP linky: fayn MINI, fayn MIDI nebo fayn MAXI.

Jak na VoIP?

Pokud se Vám líbí možnost levného volání v naší síti, využijte jeden z doporučených odkazů výše. Nebo nám napište a celou objednávku služby vyřídíme zdarma za Vás. Dle Vaší konkrétní situace doporučíme vhodné řešení telefonního aparátu – zda využít Váš klasický společně s tzv. VoIP bránou, nebo použít nový moderní aparát. V obou případech Vám zařízení nastavíme v souladu s nastavením Vaší lokální sítě a s optimálními parametry pro kvalitní volání. Navíc máte možnost si zdarma vše bez obav vyzkoušet a až pak můžete případně zrušit svou klasickou drahou pevnou linku. Zapomeňte také na dlouhé zřizovací nebo výpovědní lhůty při rušení, nic z toho se u VoIP telefonní linky nekoná.

NAPIŠTE NÁM