Servis přípojky k wifi internetu

Servis přípojky k wifi internetu

Každá instalace přípojky k wifi internetu je něčím specifická a vyžaduje individuální řešení – nejčastěji jde o místo a způsob upevnění přípojné antény a následné vedení datového kabelu k rozvodům domácí sítě, nebo k domácímu wifi routeru. Veškeré tyto práce děláme bezplatně při zřizování služby, přesto profesionálně a s velkou pečlivosti – to vše s cílem, abychom v budoucnu eliminovali nutnost oprav na minimum. Ale asi to znáte, stát se může cokoliv – v našem případě je to nejčastěji následek působení silného větru, deště, nebo blesku, máme nemilé zkušenosti i s vosami, nebo kunou. V důsledku toho pak může dojít k vychýlení antény z ideálního směru, poškození datového kabelu nebo i antény samotné. 

  • Ve všech těchto a podobných případech se není třeba obávat dalších výdajů - servis přípojky (tj. upevnění a zaměření přípojné antény a kabelového vedení od přípojné antény) je u většiny tarifů v ceně služby. Většinu těchto závad odhalíme dříve než uživatel díky 24/7 dohledu sítě. V případě nevratného poškození přípojné antény vše vyřešíme v rámci neomezené záruky na vybavení. Servis kvality a stavu vedení mezi přípojnou anténou a naším vysílačem je poskytován bezplatně všem v rámci služby 24/7 dohledu.
  • Bezplatný servis neplatí v případě, kdy k poškození dojde v důsledku neodborného zásahu uživatele, nebo třetích osob. I v takovém případě Vám ale pomůžeme dát vše do fungujícího stavu.

Sdílej příspěvek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email